X

Koronawirus

Wszystko co musisz wiedzieć o Koronawirusie

A A+ A++

BIP KMPSP w Sosnowcu

Logo Państwowej Straży Pożarnej     Herb Chorzowa    

ul. Katowicka 123
41-500 Chorzów

Napisz do nas na:
sekretariat@straz-chorzow.pl

Zadzwoń do nas:
+48 32 241 09 77

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w CHORZOWIE

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

UROCZYSTA ZMIANA SŁUŻBY

03.02.2020

UROCZYSTA ZMIANA SŁUŻBY

W dniach 29 i 30 stycznia 2020r. w Komendzie Miejskiej PSP w Chorzowie miały miejsce uroczyste zmiany służby, po których na zaopatrzenie emerytalne przeszli mł. kpt Tomasz Ziarno - dowódca zmiany II oraz st. ogn Kazimierz Nawrot – dowódca zastępu ze zmiany I.

W uroczystościach wzięli udział Komendant Miejski PSP w Chorzowie bryg. Paweł Nalepka, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Chorzowie bryg. Robert Kucz, Dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej bryg. Wojciech Dela, Zastępca Dowódcy JRG kpt. Łukasz Panek, Naczelnik Wydziału Operacyjnego mł. bryg. Mariusz Świerczek oraz funkcjonariusze i pracownicy KM PSP w Chorzowie.

Odchodzącym ze służby strażakom Komendant Miejski PSP w Chorzowie podziękował w imieniu wszystkich strażaków i pracowników za wieloletnią służbę oraz życzył powodzenia na nowym etapie życia.