A A+ A++

BIP KMPSP w Sosnowcu

Logo Państwowej Straży Pożarnej     Herb Chorzowa    

ul. Katowicka 123
41-500 Chorzów

Napisz do nas na:
sekretariat@straz-chorzow.pl

Zadzwoń do nas:
+48 32 241 09 77

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w CHORZOWIE

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Konkurs "Rola strażaków w odzyskaniu niepodległości, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości"

07.03.2018

Komenda Miejska PSP w Chorzowie, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, pragnie zachęcić Państwa do wzięcia udziału w konkursie pt. „Rola strażaków w odzyskaniu niepodległości, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości”.

Konkurs skierowany jest do uczniów chorzowskich szkół ponadpodstawowych (ponadgimnazjalnych). Celem konkursu jest propagowanie straży pożarnej jako instytucji dbającej o wychowanie patriotyczne, budowanie więzi społecznych i wsparcie lokalnych społeczności, a także wspieranie edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży. Prace konkursowe w formie pisemnej lub prezentacji multimedialnej dostarczać można do Komendy Miejskiej PSP do dnia 23 kwietnia 2018r. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie konkursu, który dostępny jest pod tym adresem.